Tłumiki Sportowe Ulter - Ulter Sport
EnglishDeutschČeskýSlovenskýРусскийУкраїнськийRomână

Kontakt

 

Podstawowe informacje

Ulter-Sport Sp. z o.o.
ul. Wyzwolenia 24
34-350 Węgierska Górka

GPS: N49 36`19.50 // E19 07`27.50

NIP: 937-23-32-097
REGON: 072394980

 

KAPITAŁ ZAKŁADOWY 130 000,00zł

 

SĄD REJONOWY W BIELSKU-BIAŁEJ VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRS: 0000156224


NR BDO 000020430

 


 

OBSŁUGA KLIENTA

Godziny pracy: pn-pt 8:00-16:00

tel. centrala: 33 860 49 50
email: ulter@ulter.com.pl


Izabela Kasoń
Dział Sprzedaży - Obsługa Klienta Polska  

tel: +48 508 157 101
e-mail: ikason@ulter.com.pl


Mariusz Janicki
Dział Sprzedaży - Rynek Zagraniczny (niemieckojęzyczny) 

tel: +48 33 860 49 52
e-mail: mjanicki@ulter.com.pl


Marcin Ryczkiewicz
Dział Sprzedaży - Rynek Zagraniczny (anglojęzyczny)

tel: +48 33 860 49 52
e-mail: mryczkiewicz@ulter.com.pl


 

DZIAŁ SPRZEDAŻY AFTERMARKET - zapytania biznesowe

Damian Harężlak
Szef Sprzedaży Aftermarket 

tel: +48 508 157 103
e-mail: dharezlak@ulter.com.pl



DZIAŁ WDROŻEŃ - dedykowane sportowe układy wydechowe, dokładki zderzaków.

Jeśli nie znalazłeś produktu do swojego samochodu - napisz do nas!


Jerzy Szałański
Specjalista ds. Wdrożeń

tel: +48 519 611 009
e-mail: jszalanski@ulter.com.pl



SERWIS FABRYCZNY ULTER-SPORT

www.ulter-tuning.com

modyfikacje, projekty układów wydechowych : samochody, motocykle, quady i inne


Przemysław Maga
Doradca ds. technicznych

tel: +48 508 157 102/ (33) 817 14 45
e-mail: pmaga@ulter.com.pl

 


MARKETING / SOCIAL MEDIA / IT SUPPORT 

Wojciech Pawełek

tel: +48 33 860 49 51
e-mail: wpawelek@ulter.com.pl

 


OBSŁUGA KLIENTA B2B sekcja AUTOMOTIVE OEM / Tier1 

Monika Pucinska
Manager ds. Klientów Kluczowych

tel: +48 512 317 358
e-mail: mpucinska@ulter.com.pl



KSIĘGOWOŚĆ i KADRY

tel: (33) 860 49 54
kom: 517 417 517

 

KSIĘGOWOŚĆ e-mail: ksiegowosc@ulter.com.pl

KADRY e-mail: kadry@ulter.com.pl

 


 

Marzena Mikociak

SZEF DZIAŁU KADR I PŁAC

e-mail: mmikociak@ulter.com.pl

 

Jolanta Halama

Księgowość

e-mail: jhalama@ulter.com.pl

 

Anna Żyrek

Kadry

e-mail: azyrek@ulter.com.pl

         





Nasza lokalizacja



Fundusze Europejskie NCBR Unia Europejska Fundusz Spójności