United EuropeUnia Europejska
Centrala: +48 33 860 49 50
Liczba produktów: 0
Wartość produktów: 0 Zobacz swój koszyk

POIR.01.01.01-00-0381/21-00

W ramach projektu "Opracowanie innowacyjnych aktywnych układów wydechowych i urządzeń akustycznych dla nowoczesnych pojazdów hybrydowych i elektrycznych oraz rozwój technologii ich produkcji", skupiamy się na rewolucyjnych rozwiązaniach mających na celu podniesienie efektywności, wydajności oraz estetyki systemów wydechowych w pojazdach z napędem hybrydowym i elektrycznym.

Główne cele projektu:

  1. Innowacyjne układy wydechowe: Projekt obejmuje badania, projektowanie i implementację aktywnych układów wydechowych, które dostosowują się dynamicznie do warunków jazdy. Wykorzystanie zaawansowanej technologii umożliwia optymalizację przepływu gazów, poprawiając zarówno efektywność silnika, jak i zminimalizowanie emisji.

  2. Urządzenia akustyczne: Skoncentrowane jesteśmy na stworzeniu innowacyjnych urządzeń akustycznych, które nie tylko spełniają standardy bezpieczeństwa, ale również dostarczają unikalne i przyjemne doświadczenie dźwiękowe dla kierowców i pasażerów. Poprzez zaawansowane technologie dźwiękowe, chcemy wprowadzić nowe standardy w dziedzinie komfortu akustycznego w pojazdach elektrycznych, hybrydowych i z silnikiem diesla.

  3. Rozwój technologii produkcji: Projekt skupia się na doskonaleniu procesów produkcyjnych poprzez wprowadzenie innowacyjnych gniazd tłoczenia i spawania. Zastosowanie zaawansowanych technologii pozwoli nie tylko na zwiększenie efektywności produkcji, ale także na zminimalizowanie wpływu na środowisko i koszty produkcji.

Założenia projektowe:

 

Oczekiwane rezultaty:

Oczekujemy, że nasze prace przyczynią się do stworzenia nowej generacji układów wydechowych i urządzeń akustycznych, które nie tylko spełnią najwyższe standardy techniczne, ale również przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności pojazdów hybrydowych i elektrycznych na rynku. Ponadto, poprzez rozwój technologii produkcji, planujemy wpłynąć na zrównoważony rozwój przemysłu motoryzacyjnego.

Nasze innowacyjne rozwiązania znalazły już zastosowanie w naszych nowych produktach, są to m.in. Aktywne Układy Wydechowe do:
Poniżej prezentujemy materiały marketingowy związane z prowadzonym projektem - materiały są systematycznie aktualizowane.

Zachęcamy do śledzenia naszych social mediów, gdzie również publikujemy ciekawostki i informacje dotyczące naszych nowych projektów.

       

#UlterSportExhausts

#UlterTV