Tłumiki Sportowe Ulter - Ulter Sport
EnglishDeutschČeskýSlovenskýРусскийУкраїнськийRomână

Kontakt

 

Podstawowe informacje

Ulter-Sport Sp. z o.o.
ul. Wyzwolenia 24
34-350 Węgierska Górka

GPS: N49 36`19.50 // E19 07`27.50

NIP: 937-23-32-097
REGON: 072394980

 

KAPITAŁ ZAKŁADOWY 130 000,00zł

 

SĄD REJONOWY W BIELSKU-BIAŁEJ VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRS: 0000156224

 

 


 

Dział Obsługi Klienta - tel. centrala (033) 860 49 50


tel: 508-157-101

fax: (033) 860 49 59

email: ulter@ulter.com.pl

Godziny pracy: pn-pt 8:00-16:00

 

 

 

 

Izabela Kasoń
Dział Sprzedaży - Obsługa Klienta Polska  

tel: (33) 860 49 50
e-mail: ikason@ulter.com.pl

          

Damian Harężlak
Szef Sprzedaży - aftermarket

tel: (33) 860 49 57
e-mail: dharezlak@ulter.com.pl
           
 
 
 
 

Wojciech Pawełek

 Dział Sprzedaży 

Rynek Zagraniczny (UK, ITALY, SWEDEN)

tel: +48 33 860 49 51
e-mail: wpawelek@ulter.com.pl
 

 

 

 


Mariusz Janicki
Dział Sprzedaży - Rynek Zagraniczny (Germany) 

tel: +48 33 860 49 52
e-mail: mjanicki@ulter.com.pl
 

Marcin Ryczkiewicz
Dział Sprzedaży - Rynek Zagraniczny

(Netherlands, Denmark, Belgium,

Czech Republic, Slovakia, Spain, Portugal)

tel: +48 33 860 49 52
e-mail: mryczkiewicz@ulter.com.pl
   

 

 


 

SERWIS FABRYCZNY ULTER-SPORT - www.ulter-tuning.com

indywidualne modyfikacje, projekty układów wydechowych : samochody, motocykle, quady i inne

 

Przemysław Maga
Doradca ds. technicznych

tel: 508-157-102/ (33) 817 14 45
e-mail: pmaga@ulter.com.pl

 


WDROŻENIA / MOTOCYKLE / GMOLE

 

 

 


 

Księgowość i Kadry

tel: (33) 860 49 54
kom: 517-417-517

Anna Szewczyk

SZEF DZIAŁU KADROWO-PŁACOWEGO
& KONTROLINGU FINANSOWEGO

e-mail: aszewczyk@ulter.com.pl

 

Jolanta Halama

Księgowość

e-mail: jhalama@ulter.com.pl

 

Anna Żyrek

Kadry

e-mail: azyrek@ulter.com.pl

         

 




Nasza lokalizacja



Fundusze Europejskie NCBR Unia Europejska Fundusz Spójności